O nás

Milý návštěvníku našeho království hraček,
Dovolte nám abychom Vás co nejsrdečněji přivítali na těchto stránkách.
Jak to vlastně všechno začalo……

V roce 1990 založil pan Jaroslav Šerý firmu TOYS ŠERÝ, která začala provozovat svou činnost ve skromných podmínkách a s nízkým sortimentem zboží. Dnes se však tato firma řadí mezi největší velkoobchody hraček v celé České republice s nabídkou více jak 8 000 položek a spolupracuje s významnými firmami v Číně, Hong-Kongu, Taiwanu, ale i v evropských zemích jako je Itálie, Španělsko, Německo a Polsko . Svoje velkoobchodní i maloobchodní odběratele má po celé České republice, na Slovensku i v sousedním Polsku. Nabízeným sortimentem už nejsou jen hračky, ale i papírenský sortiment, sportovní potřeby pro děti, společenské hry a pyrotechnika. Nedílnou součástí nabídky je i obalový – balící a veškerý papírenský sortiment, psací potřeby a vybavení do školy. Nezapomínáme ani na výrobce tradičních českých hraček, které zaujímají v naší kolekci stálé místo.

V současnosti provozuje firma TOYS ŠERÝ mimo velkoobchodu i kamenný SUPERMARKET HRAČEK, HER a PAPÍRENSKÉHO SORTIMENTU s prodejní plochou několik stovek metrů čtverečních v Kopřivnici na ul. Štefánikově a další prodejnu s hračkami a papírenským sortimentem na ul. Školní také v Kopřivnici. Dále jsme se vrhli i do světa elektronického obchodování a na adrese www.toys-sery.cz můžete nakupovat naše zboží za super ceny.

Naším hlavním zájmem je obohatit svět dětí všech věkových kategorií o kvalitní a dostupné hračky, hry, kancelářské a sportovní potřeby a ostatní zboží.

Věříme, že i Vy budete s nabídkou firmy TOYS ŠERÝ spokojeni, a proto si Vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat k návštěvě našeho e-shopu www.toys-sery.cz popř. Vás rádi přivítáme v některé z našich kamenných provozoven.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací